ikona, element graficzny, symbol oka. To aktywny przycisk, który włącza wysoki kontrast strony PL   EN   DE

Usługi dla lekarzy

Załóż bezpłatne konto i skorzystaj z najlepszych narzędzi wspierających profesjonalną aktywność zawodową lekarzy i specjalistów zawodów medycznych oraz okołomedycznych. Przygotowaliśmy dla Ciebie wielofunkcyjny portal, z wykorzystaniem którego zaprezentujesz siebie i swój dorobek zawodowy i naukowy, zaplanujesz terminy konsultacji, zarejestrujesz pacjentów, pobierzesz honorarium z wykorzystaniem płatności przez Internet, przypomnisz pacjentom o wizytach, skonsultujesz dolegliwości na odległość z wykorzystaniem narzędzi do audio i wideo konsultacji, a także zachowasz dane pacjentów.

Dla aktywnych
profesjonalistów

0
Korzystaj aktywnie i nie płać!

0 zł abonamentu, bez zobowiązań terminowych, bez dodatkowych opłat za konto, na partnerskich zasadach.

Gwarantowany dostęp do usług bez dodatkowych opłat: kalendarz, rejestracja pacjentów, płatności online, konsultacje w placówce, wizyty domowe, wideo, audio), przypomnienia e-mail, kartoteki pacjentów, publiczne e-usługi (recepty, skierowania, zwolnienia).

Profesjonalista pokrywa koszty prowizji PayU na podstawie zestawień, raz w miesiącu* i aktywnych usług dodatkowych.

Zobowiązania: profesjonalista zobowiązany jest do przeprowadzenia konsultacji z minimum 1 pacjentem wskazanym przez administratora portalu w danym miesiącu.

*Przykładowy koszt prowizji z tytułu płatności przez Internet dla transakcji 150 zł: 3,75 zł
(2,3% prowizji + opłata stała 0,30 zł).


Sprawdź warunki i regulamin.


Dla
profesjonalistów

150
Korzystaj

150 zł abonamentu netto miesięcznie, bez zobowiązań terminowych, bez dodatkowych opłat za konto, na partnerskich zasadach.

Gwarantowany dostęp do usług bez dodatkowych opłat: kalendarz, rejestracja pacjentów, płatności online, konsultacje (w placówce, wizyty domowe, wideo, audio), przypomnienia e-mail, kartoteki pacjentów, publiczne e-usługi (recepty, skierowania, zwolnienia).

Opłata naliczana jest tylko wtedy gdy konto jest aktywne, a w danym miesiącu nie odbyła się żadna konsultacja lekarza z pacjentem.

Profesjonalista pokrywa koszty prowizji PayU na podstawie zestawień,raz w miesiącu* i aktywnych usług dodatkowych.

Zobowiązania: brak.

*Przykładowy koszt prowizji z tytułu płatności przez Internet dla transakcji 150 zł: 3,75 zł (2,3% prowizji + opłata stała 0,30 zł).

Sprawdź warunki i regulamin.
Profil

Profil
w portalu
Profil - wraz z kontem otrzymasz dostęp do indywidualnego profilu w portalu, na którym możesz zaprezentować informacje o sobie, o doświadczeniu zawodowym i naukowym oraz wiele innych ważnych dla pacjentów informacji. W profilu dostępny będzie także Twój kalendarz z publicznymi terminami konsultacji, za pośrednictwem którego pacjenci będą mogli rezerwować wizyty. Dostęp do profilu będzie możliwy za pośrednictwem portalu medyczynego oraz z wykorzystaniem prostego linku: profesjonalnylekarz.pl/jak-kowalski

Kalendarz
Kalendarz
i rejestracja
Pacjentów online
Kalendarz - dzięki niemu zaplanujesz terminy różnego rodzaju konsultacji i udostępnisz je w swoim profilu gdzie pacjenci będą mogli samodzielnie zapisywać się na wolne terminy. Dodatkowo dzięki płatnościom przez Internet pacjent ureguluje płatność w chwili rejestracji, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoja uwaga może skupić się na pacjencie, nie na formalnościach. Dzięki automatycznym powiadomieniom otrzymasz informacje o kolejnych rezerwacjach pacjentów i przypomnienia o zbliżających się terminach konsultacji. Powiadomnienia i przypomnienia otrzymają także Twoi pacjenci.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie zapisuje pacjentów, pobiera opłaty i przypomina o terminach.

Przypomnienia
Przypomnienia
Przypomnienia - dzięki nim Ty i pacjenci będziecie pamiętać o terminach konsultacji. Po każdej rezerwacji terminu Ty i pacjent otrzymacie potwierdzenie oraz przypomnienia o zbliżającym się terminie konsultacji na 7 dni przed terminem, na 3 dni przed terminem, na 1 dzień przed terminem i w dniu konsultacji. Powiadomienia wysyłane są w formie wiadomości e-mail i SMS, w zależności od konfiguracji usługi.

Konsultacje wideo
Konsultacje
Wideo
Konsultacje wideo - przygotowaliśmy narzędzie, z wykorzystaniem którego możesz konsultować pacjentów na odległość dzięki połączeniom audio-wideo, jeśli uznasz, że taka forma jest odpowiednia. Konsultacje wideo to jeden z kilku typów konsultacji jakie możesz ustawić. W kalendarzu masz do dyspozycji konsultacje wideo, audio, w placówce i wizyty domowe. Każdą z nich możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie zapisuje pacjentów, pobiera opłaty i przypomina o terminach. Po umówieniu i opłaceniu konsultacji Ty i pacjent otrzymacie link do strony, na której odbędzie się konsultacja. Wystarczy w niego kliknąć i zaczekać na termin konsultacji. Reszta wydarzy się automatycznie - narzędzie połączy lekarza i pacjenta, a po upływie ustalonego czasu zakończy konsultację.

Konsultacje audio
Konsultacje
audio
Konsultacje audio - nie każdy chce się pokazywać przed kamerą, dlatego przygotowaliśmy narzędzie, z wykorzystaniem którego możesz konsultować pacjentów na odległość z wykorzystaniem tylko połączenia audio, jeśli uznasz, że taka forma jest odpowiednia. Konsultacje audio to jeden z kilku typów konsultacji jakie możesz ustawić. W kalendarzu masz do dyspozycji konsultacje: wideo, audio, w placówce i wizyty domowe. Każdą z nich możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie zapisuje pacjentów, pobiera opłaty i przypomina o terminach. Po umówieniu i opłaceniu konsultacji Ty i pacjent otrzymacie link do strony, na której odbędzie się konsultacja. Wystarczy w niego kliknąć i zaczekać na termin konsultacji. Reszta wydarzy się automatycznie - narzędzie połączy lekarza i pacjenta, a po upływie ustalonego czasu zakończy konsultację.

Wizyty domowe
Wizyty
domowe
Wizyty domowe - to kolejny typ usługi, który możesz ustawić w swoim kalendarzu. Przygotowaliśmy tę opcję po to by ułatwić rezerwowanie wizyt domowych, w realizacji których istotne są odległość czas dojazdu i koszty. Ustawiając tę usługę pamiętaj o wskazaniu miejsca początkowego, na podstawie którego będziemy mierzyć odległości i ograniczymy zasięg tak, by tylko pacjenci w określonym przez Ciebie zasięgu mogli skorzystać z usługi. Wizyty domowe to jeden z kilku typów konsultacji jakie możesz ustawić. W kalendarzu masz do dyspozycji konsultacje: wideo, audio, w placówce i wizyty domowe. Każdą z nich możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie zapisuje pacjentów, pobiera opłaty i przypomina o terminach. Automatycznie określa także zasięg usługi i umożliwia rezerwacje terminów pacjentom w okreslonym zasięgu. Po umówieniu i opłaceniu konsultacji Ty i pacjent otrzymacie potwierdzenia rezerwacji i przypomniania o konsultacji.

Konsultacja w placówce
Konsultacja
w placówce
Konsultacja w placówce - to kolejny typ usługi, który możesz ustawić w swoim kalendarzu. Wystarczy, że wskażesz placówkę i terminy. Konsultacje w placówce to jeden z kilku typów konsultacji jakie możesz ustawić. W kalendarzu masz do dyspozycji konsultacje: wideo, audio, w placówce i wizyty domowe. Każdą z nich możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie zapisuje pacjentów, pobiera opłaty i przypomina o terminach. Po umówieniu i opłaceniu konsultacji Ty i pacjent otrzymacie potwierdzenia rezerwacji i przypomniania o konsultacji.

PayU
Płatności
online
PayU - korzystamy z usług PayU. Operator pośredniczy w transakcjach płatniczych. Dzięki tej usłudze pobieramy opłaty z tytułu honorariów za konsultacje i inne usługi świadczone za pośrednictwem portalu.

Narzędzie jest w pełni automatyczne. Automatycznie pobiera opłaty i prowizje z tytułu świadczenia usług. Koszt prowizji ponoszą lekarz i operator portalu. Wszystkie płatności rozliczane są zgodnie z postanowieniami Regulamiu i Warunkami Świadczenia Usług.

Kartoteki pacjentów
Kartoteki
pacjentów
Kartoteki pacjentów - dzięki prostym w obsłudze kartotekom zyskasz stały dostęp do zapisanych informacji na temat konsultacji. W dowolnym momencie powrócisz do uporządkowanych informacji.

e-recepta
eRecepta
e-recepta - łączymy Cię z publicznymi narzędziami do wystawiania recept elektronicznych.

e-skierowanie
eSkierowanie
e-skierowanie- łączymy Cię z publicznymi narzędziami do wystawiania elektronicznych skierowań.

L-4
Zwolnienia
L-4 - łączymy Cię z publicznymi narzędziami do wystawiania zwolnień lekarskich.

Rekomendowani lekarze
Rekomendowani lekarze - portal powstał z rekomendacji pacjentów. To prestiżowe miejsce, w którym prezentujemy profesjonalistów godnych zaufania. Połączyliśmy zalety serwisu informacyjnego z oprogramowaniem medycznym, które wspiera pracę lekarzy.

Bezpieczeństwo
Bezpieczne
połączenie
https
Bezpieczeństwo - zabezpieczyliśmy strony, na których prezentowne są informacje i dane użytkowników. Korzystamy z szyfrowanego połączenia w całym Portalu, dzięki temu dane pacjentów i lekarzy są zabezpieczone.

RODO
Stosujemy
wytyczne
RODO
RODO - stosowane procedury przetwarzania danych są zgodne z RODO - najnowszymi wytycznymi Unii Europejskiej....

Rzetelne opinie
Rzetelne
opinie
Rzetelne opinie - opracowaliśmy mechanizm, który zapewnia wiarygodne opinie. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych praktyk i najwyższych standardów. Jesteśmy pierwszym portalem medycznym, który przyjął standardy i metodykę przetwarzania i autoryzowania informacji, w szczególności opinii dodawanych przez pacjentów. Dzięki nim prezentujemy wiarygodne opinie.


ProfesjonalnyLekarz.pl
ul. Algierska 17L/5
03-977 Warszawa

kontakt@profesjonalnylekaz.pl

Copyrights 2022 ProfesjonalnyLekarz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie preals.pl

Korzystamy z Cookies, by zapewnić Ci dostęp do informacji i wszystkich oferowanych usług oraz po to, by gromadzić informacje związane z korzystaniem z serwisu, a także wyświetlać reklamy dopasowane do użytkowników. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają właściwe wyświetlanie treści, analizę ruchu internetowego, ruchu reklamowego, a także utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Twoje dane przetwarza:

PREALS sp. z o. o., ul. Algierska 17L/5, 03-977 Warszawa
KRS: 0000641513, NIP: 1132920117, REGON: 36562083700000
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł.